1. איפה משכפלים מפתח רכב?

שכפול מפתח לרכב ניתן לעשות אצל מנעולן רכב שעבר הכשרה מקצועית ובעל ציוד מתאים. ציוד הכולל מכונת חיתוך גלם המפתח, מחשב ותוכנה מקצועית לקידוד.

 

2. איך משכפלים מפתח רכב?

תהליך שכפול המפתח כולל חיתוך וליטוש הגלם לצורת המפתח, וקידוד והכנסת המפתח למחשב הרכב. תהליך לוקח מספר דקות בין 10-30 ויש צורך לתאם הגעה.

 

3. למה צריך לקודד את המפתח למחשב הרכב?

חובה לקודד את מפתח הרכב למחשב. תהליך הכנסת המפתח למחשב הרכב מאפשר הנעת הרכב. באמצעות תהליך זה נוצרת תקשורת בין המפתח החדש למחשב. במידה ומפתח אבד או הלך לאיבוד ניתן להסירו ממחשב הרכב ובכך למנוע את גניבת הרכב.

 

4. למה כדאי להגיע אלנו לגבי מנעולים בשביל שכפול מפתח לרכב?

גבי מנעולים הינו מנעולן מקצועי מורשה באישור משטרת ישראל. עוסק שנים רבות ביבוא שכפול ומכירת שלטים ומפתחות לרכבים. בעל ציוד ומכשור מתקדם המאפשר קבלת שירות מהיר איכותי ומותאם לרכב שלך.

 

5. כיצד תחסכו כסף רב על שכפול מפתחות רכב?

אצלנו תוכלו לחסוך בענק על שכפול מפתחות ושלטים לכל סוגי הרכבים. אנו מעניקים שירות למוסכים, סוכנויות רכב, מגרשי טרייד אין וללקוחות הפרטיים. אנו נחסוך לכם את פערי התיווך המגיעים לעשרות אחוזים.

 

תוכלו לקבל הצעת מחיר מהירה לשכפול המפתח שלכם.
צלמו את מפתח הרכב או השלט שילחו הודעת וואטסאפ לנייד שמספרו 052-2644472 כולל דגם ושנת הרכב, ותקבלו הצעת מחיר מהירה לנייד שלכם.

 

שכפול מפתח לרכב מרצדס

 

6. למה חשוב להגיע למנעולן רכב מורשה?

חשוב להגיע למנעולן מורשה לקבלת שירות
רק אדם שעבר הכשרה מקצועית ובעל תעודת מנעולן מורשה רשאי לעסוק בתחום. האישור ניתן ממשטרת ישראל ומבטיח שלבעל המקצוע אין עבר פלילי ומורשה לעסוק בתחום. אם הרכב יקר לליבכם הקפידו לקבל שירות מבעל מקצוע מורשה ולגשת אליו למקום. רק במקרים שאין ברירה הזמינו אליכם.

 

7. כמה זמן לוקח תהליך שכפול שלט או מפתח?

תהליך שכפול מפתח לרכב לוקח מספר דקות בין 10-30 וחובה להגיע עם הרכב לצורך קידוד המפתח. רצוי לתאם הגעה.

 

8. האם ניתן לשכפל מפתחות רכב ללא מפתח?

גם אם אין לכם מפתח של הרכב ניתן לייצר מפתח חדש. תהליך יקר יותר הדורש איתור פין קוד המאפשר יצירת מפתח מאין מפתח. לכן אם נשארתם אם מפתח יחיד לרכב רצוי לשכפל מפתח נוסף, במקרים מסוימים איתור ושכפול מפתח מפין קוד מגיע לאלפי שקלים בעיקר במכוניות יקרות כמו: מרצדס, במוו, וולוו, יגואר, לקסוס, מוסטנג, קדילאק ומכוניות נוספות.

זקוקים למפתח רכב נוסף?
אנו משכפלים את כל סוגי המפתחות והדגמים לכל השנתונים. גם דגמים חדשים שנוספים בכל שנה. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר למפתח שלכם…

יצירת קשר לקבלת הצעת מחיר לשכפול מפתחות

2 + 7 =