איפה מזמינים מפתח מרצדס

שלט או מפתח מרצדס אפשר להזמין גם אצל מנעולנים מוסמכים ולא רק בחברה, איפה מזמינים מפתח מרצדס? כמה עולה שכפול מפתח מרצדס? למה צריך לקודד את מפתח הרכב? ומה זה פין קוד ברכב?

נהוג לחשוב שמפתח מרצדס ניתן לשכפל רק בסוכנות הרכב בה נרכש הרכב אך הדבר אינו נכון, שירות שכפול שלטים ומפתחות ניתן לקבל אצל מנעולנים לרכב, נכון לא כל מנעולן יכול לשכפל אך מנעולנים רבים כן.

על מה חשוב להקפיד כאשר נגשים לקבלת שירות מנעולן?

יש להקפיד על קבלת שירות רק ממנעולנים מוסמכים בעלי תעודה, מנעולן מוסמך עבר הכשרה מקצועית ורשום במאגר המשטרתי ונבדק שאין לו עבר פלילי, חשוב לגשת למנעולן מוסמך לרכבי מרצדס מנעולן בעל ציוד וידע רב בקידוד המפתח למחשב הרכב.

שכפול מפתח בלבד אינו מספיק
תהליך ראשוני הוא שכפול גלם המפתח באמצעות מכונת שכפול מפתחות, לאחר שכפול המפתח חובה לקודד את המפתח למחשב הרכב ללא קידוד המפתח לא ניתן להניע את הרכב, בעצם בתוך המפתח קיים שבב אלקטרוני המתקשר עם מחשב הרכב ומאפשר הנעת הרכב, בעבר השבב היה נפרד מהמפתח ונקרא אמבולייזר.

מרצדס הוא רכב יוקרתי ובעל מנגנוני הגנה קשים לפיצוח לכן עלות שכפול שלט או מפתח יקרים יותר מרכבים אחרים, לאחר תהליך השכפול מתחברים באמצעות מחשב ותוכנה לשקע obd ברכב לצורך קידוד המפתח.

במקרה של אובדן או גניבה
במקרה של אובדן או גניבת מפתח יש להסיר את קידוד המפתח הישן מהרכב ובכך למנוע גניבת הרכב, לצורך יצירת מפתח חדש קיים פין קוד ברכב באמצעות הפין קוד פונים לחברה המרכזית ומקבלים סיסמא חדשה לקידוד מפתח חדש לרכב.

איפה מזמינים מפתח מרצדס

חברת גבי מנעולים בחולון מתמחה בשכפול מפתח למרצדס ומעניקה שרותי שכפול וקידוד, החברה בעלת ידע וניסיון עשיר ועוסקת שנים בייבוא והפצת שלטים ומפתחות לכל הרכבים.
תוכלו לשכפל מפתחות לדגמי מרצדס הבאים:
מרצדס ויטו, ספרינטר, סמארט, a class, e class, s class ודגמים נוספים.